YATHA TAYAH

YATHA TAYAH

Sme TATIANA a JANKA. Sme správne dievčatá na správnom mieste. Stretli sme sa, aby sme Vám mohli priniesť poznanie a vedomosti, ktoré prepájame v každodennej práci. Tatiana sa venuje fyzioterapii a Janka sa zaoberá terapiou duše (Bachove kvetové remedie). Je to pre nás práca na plný úväzok, je to zodpovednosť, baví nás to a stalo sa to našou súčasťou. Neustále sa vzdelávame a učíme. Každá pracujeme zvlášť a pritom sa dopĺňame a spoločne vytvárame krásny celok. Vidíme veci, každá z inej perspektívy. To, čo ponúkame, tým aj žijeme.

Každý človek si je zodpovedný sám za seba a niekedy cestou životom stráca pevnú pôdu pod nohami. Kráča na tenkom ľade a keď urobí chybný krok, veľakrát v nevedomosti,  nastáva šok. A šok spôsobí vyvedenie z rovnováhy. 

Keď je prepojenie tela a duše v rovnováhe, je človek šťastný a zdravý, pokiaľ nastane šok opakom je strach, neistota, osamelosť, precitlivelosť, nespravodlivosť, hnev a choroba. Pokiaľ sa toto stane snažíme sa pomocou bylín, terapíí tela a duše nájsť príčinu a pomôcť. 

Bylinkám a výrobe produktov z nich sa venujem 8 rokov. 
Zbieram a vyrábam z nich liečivé masti, podľa receptúr našich starých mám, bylinkárov a upravujem ich podľa problému a podľa skúseností nadobudnutých za roky praxe. Všetky mastičky sú 100% prírodné. Obsahujú vlastnú maceráciu bylín v oleji, včelý vosk, tinktúry, ktoré zvyšujú účinnosť mastičiek, lekárenskú vazelínu, lanolín, rôzne živice, múmio, propolis, dračiu krv, 100% esenciálne oleje, kakaové maslo, bambucké maslo, prírodné vitamíny obsiahnuté hlavne v olejoch lekárenskej kvality...
Ďalej sa venuje výrobe tinktúr z bylín, ktoré potom potencujem a poprípade miešam podľa konkrétneho problému.
Tiež miešam čaje podľa konkrétneho problému.
Bylinky zbieram v čistom prostredí hlavne Malej Fatry ale aj na celom slovensku. 
viac info: www.bylinkovydotyk.sk