Možné reakcie na terapiu

Je veľmi pravdepodobné, že na začiatku terapie može dojsť k nepríjemným reakciám. Reakcie možu byť rozne, je to veľmi individuálne a záleží na príčine ochorenia. V chronickej podobe sa to prejavuje viac. Objavuje sa tzv. čistenie organizmu, čo napríklad znamená mierne zvýšená teplota, vylučovanie hlienov, časté nutkanie na močenie, hnačka, zápcha, vyrážky,....Tiež može dojst k zmene nálady, smiech, plač, hnev, podráždenosť... Je to dobré znamenie, že sa životná energia prebudili a začala sa regenerácia celého organizmu. Každá zmena, ktorá je pociťovaná na fyzickej alebo psychickej úrovni človeka je vítaná. Ukazuje to na obnovené sily a liečbu fyzického tela.

Určite to vyžaduje veľké odhodlanie vziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk a to najdoležitejšie je vydržať, pochopiť a prijať súvislosti prečo, v prípade odpustiť. 

Cesta nie je ľahká a priama, ale výsledok stoji za to. Ziť a byť sťastný a spokojný...                                                                                                             Držím palce a Dakujem za prejavenú doveru